Меню

Відповідальність за відсутність протоколу техконтролю

Відповідальність за відсутність протоколу техконтролю

У 2018 році поліцейський може оштрафувати вас, якщо ви не пройшли обов'язковий технічний контроль (ОТК). Позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 3 до 6 місяців або адміністративний арешт від 5 до 10 діб - при повторному порушенні.

Оформлення страхових полісів ОСАГО на транспортні засоби, що підлягають ОТК, відбувається тільки при наявності цього протоколу проходження. На термін - до наступної дати ОТК.

Про все це докладно і в термінах описано в Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень» №3565-17 від 05.07.2011 р Завантажити його можна тут.

Наші документи:

Свідоцтво про реєстрацію суб'єкта проведення ОТК

Свидетельство о регистрации субьекта проведения ОТК

Станція діагностики  може проводити технічний контроль транспортних засобів категорій М1, М2, М3, N1, N2, N3, O1, O3, O4 (крім категорії О з іннерційних системою гальмування) і автотранспортних засобів з газобалонним обладнанням

Атестат про акредитацію

 Свидетельство о регистрации субьекта проведения ОТК

Станція діагностики легкових, вантажних автомобілів і автобусів атестована на підставі Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", відповідає критеріям атестації вимірювальних лабораторій


На руки видаємо Протокол перевірки технічного стану автотранспортного засобу загальнодержавного зразка

Протокол проверки технического состояния транспортного средства

 

З 1 січня 2013 протокол перевірки технічного стану має єдиний тип і колір який видається суб'єктами господарювання на кожен технічно справний транспортний засіб по всій території України.

В даний час в р .. Києві уповноважене і проводять перевірку технічного стану КТЗ з видачею відповідного протоколу 27 суб'єктів господарювання.

Інформацію по суб'єктів проведення перевірки технічного стану транспортного засобу можна отримати у відділах ДАІ РУГУ МВС України в м .. Києві.
 

ІНШІ

ІНШІ

    total time: 0,0985 s query time: 0,0048 s queries: 31